Proč SMARTRATING?

Služba SMARTRATING je systém, který zahrnuje možnost shromažďovat a vyhodnocovat komentáře a hodnocení služeb poskytovaných společnostmi a živnostníky svým klientům a shromážděné a vyhodnocené informace publikovat prostřednictvím internetového serveru provozovaného na doméně www.smart-rating.cz (dále jen „služba“). Služba Vám umožní:

 

Zjistit, co se honí Vašim klientům v hlavách

Nechat se motivovat k poskytování služeb odborně a s péčí s vědomím, že to Váš zákazník ohodnotí

Získávat ověřené pozitivní reference a předávat je dalším (potenciálním) zákazníkům pomocí loga nebo interaktivního ouška na vlastním webu

Získávat negativní komentáře jako zpětnou vazbu k zlepšení

 

Rozhodli jsme se vytvořit platformu, pomocí které budou moci Vaši zákazníci zanechávat dojem ze služeb, které u Vás nakoupili a který bude zároveň reklamou pro další klientelu. Spokojení zákazníci tak budou šířit Vaše renomé mezi potenciální zákazníky.

Princip služby je jednoduchý: Spokojeného zákazníka požádáte formou ZPĚTNÉ VIZITKY, aby Vám zanechal na sebe e-mailovou adresu (viz obrázek). Přihlásíte se na svůj účet vedený na doméně www.smart-rating.cz, zadáte e-maily zákazníků a systém jim rozešle standardizovaný dotazník. Po zodpovězení uzavřených a otevřených otázek se odpovědi uloží v systému a zobrazí na Vašem profilu.

Ukázka zpětné vizitky

ZPĚTNÉ VIZITKY

Vybrat si můžete z níže uvedených druhů služeb a plateb.

FULL
PROFI
100 Kč měsíčně
600 Kč půlročně
1.200 Kč ročně
300 Kč měsíčně
1.800 Kč půlročně
3.600 Kč ročně
 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Detaily naleznete v příloze Všeobecných obchodních podmínek.